AirDesign

AirDesign to austriacki producent paralotni najwyższej jakości tworzonych przez pilotów dla pilotów. 

Pomimo, iż firma została złożona stosunkowo niedawno,bo w 2010 roku, to natychmiast znalazła swoje bardzo mocne miejsce w ścisłej grupie najbardziej uznanych producentów paralotni na świecie.

Za sukcesem marki AirDesign stoją ludzie, którzy zajmują się lataniem, projektowaniem i produkcją paralotni od wielu lat tj.:

Stephan Stiegler

pilot od 1989, mistrz świata z 1995 z ProDesign przez 10 lat szef projektantów odpowiedzialny za wszystkie konstrukcje skrzydeł UP, obecnie dyrektor generalny, projektant, pilot testowy AirDesign.

Martin Gostner

pilot od 1987, wieloletni szef dystrybucji Airwave, obecnie dyrektor do spraw sprzedaży, pilot testowy AirDesign .

W ciągu 3 lat od powstania, firma AirDesign zdążyła wypuścić na rynek całą gamę nowych paralotni charakteryzujących się doskonałymi osiągami w swoich klasach, jakością wykonania oraz co najważniejsze bardzo dużym bezpieczeństwem. AD produkuje skrzydła dla wszystkich grup pilotów tj. szkolne, rekreacyjne, sportowe, tandem, do latania z napędem, speedridingu.

Obecnie marka AirDesign zajęła się produkcją specjalistycznych skrzydeł takich jak superlekkie paralotnie do latania biwakowego oraz małych lekkich skrzydeł do latania w stylu hike and fly, ponadto firma oferuje różne akcesoria paralotniowe.

Więcej informacji na temat marki AirDesign można przeczytać w artykule z magazynu VARIO tutaj.

Nasza szkoła jest wyłącznym przedstawicielem firmy AirDesign w Polsce.

Napisz do nas

Odpowiemy najszybciej jak to możliwe

e-mail

info@parastyle.pl

adres

ParaStyle Szkoła Paralotniowa
ul. Gen. Stanisława Maczka 4
37-700 Przemyśl

telefon

+48 790 767 353